BALÇOVA EYÜP SABRİ CAMİ HALI YIKAMASI

Koltuk Yıkama İzmir

Ruhumuzu arındırmak için gittiğimiz camilerde temizlik konusu çok ayrıcalıklı olarak ele alınır. Balçova Eyüp Sabri Camisi halı ve genel temizliği konusunda bu yüzden bizi tercih etmiştir.

Cami halıları sizin de bildiğiniz üzere büyük metrajlı halılardır. Dolaysıyla temizliği konusunda yerinde hizmet almak çok daha iş kolaylaştırıcı bir hizmettir. Ayrıca cemaatin ibadethanesinden mahrum kalmaması için hızlı kurutma yapılabilen özel bir sistem gereklidir. Bu konuda halı yıkama makinaları bize yardımcı olsa da son teknoloji halı yıkama makinalarının bu konuda ayrıcalıklı fark yarattığı gözlerden kaçmamaktadır.  Nasıl bir kolaylık sağlıyor? Kullanmakta olduğumuz son teknoloji halı yıkama makinaları öncelikle güçlü vakum özelliği ile toz ve kiri su ile temas etmeden önce yüzeysel olarak vakumluyor. Hepimizin evlerimizde yaptığı elektrikli süpürge mantığına çok kuvvetli çekme özelliği ile bir farklılık getiriyor. Arkasından yoğun köpük az su mantığı ile halıları çok ıslatmadan yoğun olarak temizlik maddesi uyguluyor. Bu aşamada bilinmesi gereken, kullanılan temizlik maddesinin sağlık açısından zararlı olmayan özel üretim malzemeler olduğudur. Halıların içerisine işleyerek en dipteki kir, toz ve bakteri oluşumuna neden olan her türlü kötü atıklara kadar ulaşabiliyor. Aynı makinaların özelliği olan fırçalama ile yoğun temizlik maddesinin ulaştığı her noktada fırçalama yaparak halının tüm yüzeyinin ve diplerinin arındırılması sağlanıyor. Yoğun köpük az su uygulanmış halıların durulanması da elbette ki daha kolay oluyor. Yine az su özelliği ile güçlü vakum yapılarak halılarda herhangi bir temizlik maddesi kalıntısı olamayacak şekilde durulaması yapılıyor. Durulama da kullanılan vakum o kadar güçlü ki kurutma için ekstra bir işlem gerekmiyor.

Cami halıları gibi en fazla iki vakit arasında yıkama ve kurutma işleminin gerçekleştirilmesi gereken büyük ebatlı halıların tamamında yerinde yıkama hizmeti verilmektedir. Otel halısı yıkama hizmeti de aynı grup içinde verdiğimiz kaliteli hizmetlerimizden biridir.

Koltuk Yıkama İzmir firması olarak, halı yıkama, koltuk yıkamacami halısı yıkama, otel halısı yıkama gibi temizliği hem sağlık açısından önemli hem de sizin için değerli olan tüm eşyalarınızın temizliğinde mutlak müşteri memnuniyeti anlayışı ile sizlere hizmet veriyor olmaktan mutluluk duyuyoruz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir