halı yıkama izmir

Halı yıkama

Otel ve cami gibi büyük ebatlı halıların yerinde yıkanması konusunda ayrıcalıklı hizmet veren İztem Temizlik Balçova Uğur Camii genel temizlik ve halı yıkama işlerini başarı ve memnuniyetle yerine getirmiştir.

Temizliğin tartışma konusu olamayacağı ve ruhu arındırmak için gidilen camilerde yapılan temizliğin bizim için ayrı bir önemi vardır. Sayıca fazla olarak kullanıma açık alanı bulunan camilerde çok daha hassas ve titiz olunması gerektiğini bilen ve bu yönde prensiplerini düzenleyen bir firma olarak bir cami temizliği konusunda da tercih edilmiş olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Cami gibi alanlarda temizliğin kısıtlı saatlerde yapılması gerektiğinin farkında olan firmamız, teknolojiyi yakından takip ederek sistemlerini hızlı entegre etmektedir. Normal halı yıkamalarda kurutma için geçen sürenin cami ve otel halıları gibi yerlerde çok daha hızlı olması gerektiğini biliyoruz ve teknolojiyi buyönde kullanmak için uğraşıyoruz. Yatsı namazından sabah namazına kadar olan sürede işlerin tamamlanması için elimizden gelen tüm özeni gösteriyor ve cemaatin de ibadethanesinden mahrum kalmaması için çaba harcıyoruz.

Önceliğimiz hijyen olmakla beraber Uğur cami temizliğinde de aynı öncelikten yola çıkarak hassas bir genel temizlik ve halı yıkaması gerçekleştirdik. Abdest sonrası nemli kalan ayaklar ve sayıca fazla kişinin ziyaretinden dolayı hızlı kirlenen halıları en hızlı ve en temiz şekilde steril hale getirmeye çalıştık. Yerinden çıkarılmadan ekstra temizlik sağlayan sağlık dostu temizleme maddeleri ve son teknoloji makinalar yardımı ile az sulu ve bol köpüklü bir ilaçlama evresi geçirdik. Bunun akabinde güçlü vakum sayesinde kuruma süresini minimuma indiren ve yine sağlık şartlarndan taviz vermeden tam durulama sağladık. İnsan nefesine en yakın olan cami halılarında herhangi bir sağlık tehditine mahal vermeden durulamamızı da yaptıktan sonra yerinde yıkama hizmetinin son aşaması olan kurumayı bekledik. Yerinden çıkarılmadan kurumaya bırakmanın halı da herhangi bir nem kokusu bırakmaması için kullandığımız temizlik maddelerinin hem sağlıklı hemde kalıcı özel kokulu olmasına ayrıca özen gösteriyoruz.

İztem Halı Yıkama olarak, İzmir ve tüm ilçelere sağlamakta olduğumuz halı yıkama ve koltuk yıkama hizmetlerimizle hep yanınızda olacağız.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir