koltuk yıkama

koltuk yıkama

Sağlık denildiği anda akla ilk gelen şey elbette hijyendir. İşte bunun için İrembe Tüp Bebek Merkezi koltuk yıkama hizmeti için İztem Halı Yıkama yı tercih etti.

Sağlığımız söz konusu olduğunda hepimiz temizlik hastası oluruz. Belki biz kendi hayatımız için normalde bu kadar titizlenmiyorken sağlığa bağlı konular devreye girdiğinde ve duyduklarımız da bu kadar artmışken ekstra bir temizlik ararız. Aramalıyız da. Hassasiyeti öncelikle sağlığımıza ve sağlığımızı emanet ettiklerimize bırakmalıyız. Bu konuda hastalarını ayrıcalıklı hissedecekleri beyazın yani saflığın yoğun olduğu yerlerde ağırlamak isteyen İrembe Tüp Bebek Merkezi koltuk yıkama hizmetlerinde özen ve titizlik beklentisi için bizimle çalışmak istedi.

Tüp bebek merkezi gibi hayatlarının en önemli aşamasında olanların ağırlandığı yerlerde saflığın rengi olan beyazı ve beyaz yoğunluğunu tercih etmiş olan İrembe, yoğun çalışma temposu içinde yıpranmış ve kirlenmiş koltuklarını bize emanet etti. Yerinde yapılan bu koltuk yıkama hizmeti oldukça sağlıklı sonuçlar verdi. Tüp bebek yaptıracak olanların ufacık bir strese dahi tavizleri olmadığını biliyoruz ve temizlik konularını kafalarından silmeleri için hizmet aldıkları firmanın güvenilir ellerde olduğunu paylaşmak istiyoruz.

İztem Halı yıkama olarak; önce sağlığınız ilkesinden kesinlikle taviz vermeden ayrıcalıklı ve özenli halı yıkama ve koltuk yıkama hizmetleri veriyoruz. Son teknoloji halı ve koltuk yıkama makinalarımız, sağlık dostu temizlik maddelerimiz ile en zor kirlerin bile üstesinden gelerek kullandığınız ortamdaki halı ve koltuklarınızın temizlenmesini sağlıyoruz. Bilinçsizce yapılan temizliğin zararlarını sevdikleriniz çekmesin diye elimizden geleni değil fazlasını sizlere sunuyoruz. Eskilerin yaptığı koltuk ya da halı silme işlemlerinin var olan kiri halının ya da koltuğun içine nüfuz ettirmenin ötesine gitmeyip yüzeysel temizlik sağladığını çok iyi biliyoruz. Halı ya da koltuklarınızın içine işlemiş olan ve sağlık açısından hiçte elverişli olmayan toz, kir ve bakterilerin arındırılması için yüksek vakum gücüne sahip kuru vakumlama yaparak öncelikle kaba tabirle tozunu alıyoruz. Arkasından özel temizlik maddelerimiz ve makinalarımız sayesinde hijyenik temizliğini sağlıyoruz.

Halı ve koltuklarınız emin ellerde olsun ve tüm bunlar olurken birileri sizi düşünsün istiyorsanız sizleri İztem Halı Yıkama ya bekliyoruz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir