Otel halısı yıkama

Otel halısı yıkama

Özellikle cami ve otellerde tercih edilen duvardan duvara halı modellerinden dolayı gelişmiş olan yerinde yıkama hizmetlerinin bir seçeneği de otel halısı yıkama işlemidir.

Otel misafirlerinin rahatsız edilmeden yerinden temizliğin yapılması konusu çok önemlidir. Ayakkabı çıkarılmadan kullanılan, hijyenin en çok gerek duyduğu kullanım alanlarından olan otel halılarının temizliği konusunda doğru ve titiz firmalar seçmeniz sizin yararınıza olacaktır. Bir müşterinin bir otele gittiğinde dikkat edebileceği en büyük ayrıntı halıların temizliğidir. Bu kadar göz önünde olan halı gibi kullanım alanlarında temizliği sağlamak oldukça güçtür. Koltuk temizleme İzmir firması olarak sizleri bu zahmetten kurtarmak için yerinde otel halısı yıkama hizmeti vermekteyiz. Ayrıcalığı yaşamak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Otel personellerine kesinlikle bırakılmaması gereken, mutlaka bir profesyonel ile yapılması gereken otel halısı temizleme işlerinize talibiz. İşlerin bitimi sonucunda alacağınız memnuniyeti garanti eden son teknoloji cihazlarımız ve konusunda uzman ekip arkadaşlarımız ile sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet vermekteyiz.

Otel halılarının yıkanması hususunda dikkat edilmesi gereken tüm detayların bilincindeyiz. Yaptığımız her işte olduğu gibi otel halısı yıkama işinde de titiz ve özverili çalışmaktayız.  Sizin belirteceğiniz müşterilerinizin rahatsız olmayacağı saatlerde çalışmaktayız. Belirttiğiniz saatte otelinizde tüm ekipmanlarımız ve ekibimizle hazır bulunuyoruz. Öncelikle kuru vakum ile halılarınızın yüzeysel tozlarını alıyoruz. Yıkama esnasında içine hapsolmasını önlemek amacıyla bu hizmeti veriyoruz. Sonrasında özel makinalarımız ile köpükleme işlemini yapıyoruz. Köpükleme sırasında cihazımıza yüklediğimiz halınızın dokusuna uygun temizleme kimyasalları ile az sulu bir köpükleme yapıyoruz. Fırçalama ile leke ve kirlerin yok olmasını sağlıyoruz.  Manikalarımızın özel yapısı sayesinde fırçalama esnasında halılarınızın zarar görmesini engelliyoruz. Daha sonrasında ıslak vakumlama yapıyoruz. Yerinde yıkama hizmeti olduğundan ıslak vakumlama da sadece durulama amaçlı hafif nemli bir istem uyguluyoruz. Yerinden kalkmadan kuruyacak olan halılarınız %95 oranında kurumuş ve temizlenmiş olarak sizlere teslim ediliyor.

Hijyene önem veren otellerin büyüklükleri ne olursa olsun ayrıcalıklı müşterilere sahip olduğunu bilirsiniz. Bu yüzden otellerinizde sağlayacağınız halı temizliği konusunda sizlere hizmet veriyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir