Halı yıkama

Halı yıkama

Halı yıkama hizmetinde ayrıcalık arayanlardansanız doğru adrestesiniz. İzmir koltuk ve halı yıkama olarak sizlere ayrıcalıklı ve özenli hizmet sağlıyoruz.

Halı yıkama işini oto yıkamacılarda gerçekleştiren ve halılarınıza gereken özeni göstermeyen firmalardan artık kurtulun istiyoruz. Her halının ayrı bir dokusu ve yapısı vardır. Bunun farkında olan bilinçli firmalar ile halılarınız yıkatın diye sizlere izmir ve çevre tüm illerde halı yıkama hizmeti vermekteyiz.

Halılarınız sizin bize ulaşmanızın hemen arkasından sizin uygun gördüğünüz aman dilimleri içerinde ücretsiz servisimiz gelip alıyoruz. Yıkama atölyemize getirdiğimiz halılarınız cinsine ve dokusuna göre ayırıp numaralandırıyoruz.

Halılarımız evlerde ya da işyerlerinde kullanıma göre farklı kir yapısına sahiptir. Çok temiz olduğunu hatta hiç kullanmadığınız düşündüğünüz halılarınız bile aslında kirlidir. Bir insanın günde 1 ile 2 gr arasında deri döktüğünü düşündüğünüzde bile bir halının içerisinde barındıracağı toz, kir, bakteri, mikro organizmaları görmeseniz de aslında tahmin edebilirsiniz. BU yüzden yapılacak profesyonel halı yıkama işlemi çok önemlidir.

Öncelikle toz alımı ile yıkama işlemine ilk adımı atıyoruz. Şiddetli vakum ile yapılan toz işlemi yıkama öncesi zorunludur. Aksi takdirde halılarınız da bulunan toz, kir, kum gibi dibe çökmüş olan temizliğe konu atıkların hapsolmasının önüne geçilemez. Toz alma işlemi sonrası halılarınız dezenfekte amaçlı özel ilaçlamaya tabi tutulur. Bakterilerin ölmesi için yapılan bu işlemde halılarınızın zarar görmemesine titizlikle dikkat edilir.  Mikro organizmalara karşı etkili yıkama şampuanları ile yıkama bantlarına alınan halılarınız önlü ve arkalı olarak özenle yıkama bantlarında köpükleme ve fırçalamaya tabi tutulur. Vakumlama işlemi sonrası suyunun %95 ini kaybetmiş olan halılarınız hızlı kurumaya uygun şekilde kurutma masalarına alınır. Güneşin zararlı ışınlarına maruz bırakılmadan, renginde solma ve dokusunda yıpranma olmadan hijyenik olarak yıkanmış olan halılarınız, rulolanarak ambalajlanır. Ambalajlama işlemi halılarınızın bulunduğu yerde toz çekmemesi için hava almayacak şekilde yapılır. Yine ücretsiz servisimiz ile bilginiz dahilinde size uygun saatlerde evinize ya da işyerinize teslimi gerçekleştirilir.

Her şeyin başı sağlık ve sağlık temizlikten gelir. Temiz ve sağlıklı halılara sahip olmanız için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir