izmir koltuk yıkama

İzmir koltuk temizleme denilince akla gelen en güvenilir ve en iyi hizmet sunan firmamızda sizlere garantili koltuk ve halı yıkama hizmeti sunuyoruz.

Ev ya da işyeri fark etmeksizin yapılan temizliğin en önemli detaylarından biri koltuk ve halı temizliğidir. Koltuk ve halılar kumaş özellikleri gereği tozu ve kiri hapseden bir yapıya sahiptirler. Bu yüzden temizlikleri olduğundan fazla özen ve hassasiyet gerektirir. Bu konuda bir profesyonel güvenmek sizin sağlayacağınızdan daha fazla hijyene sahip olmanıza neden olacaktır.

Neden profesyonel temizlik?

Öncelikle bilinmesi gereken profesyonel temizlik sadece ekip arkadaşlarımızın sağladığı temizlik işi değildir. Kullandığımız temizleme kimyasalları başta olmak üzere her detay ayrıntısıyla düşünülmektedir. Kullanılan temizlik malzemelerinin tamamı sağlığınız için zararsız ürünlerden temin edilmektedir. Yerinde yapılması gereken temizlik dışında sağladığımız ücretsiz servis imkanımız ile atölyemizde de bu temizlik yapılabilmektedir.

İzmir koltuk temizleme olarak, sizlere kaliteli ve güvenilir temizlik hizmeti sunmaktayız. Ayrıcalıklı koltuk temizliği hizmetimize sahip olmak çok kolay. Öncelikle bizimle iletişime geçiyorsunuz. Bu iletişim esnasında koltuk ve halılarınız için yerinde temizlik mi yoksa alınarak temizlik mi yapılacağına karar veriyorsunuz. Daha sonra sizin için uygun bir saatte yerinde temizlik yapılacak ise ev ya da işyerinize atölyemizde temizlik yapılacaksa gelinip alınması için uygun gördüğünüz saatte talep ettiğiniz yerde hazır ulunuyor. Temizliğin her aşaması ayrı bir titizlik ile yapılmaktadır. Son teknoloji Alman makinalar ile zararsız ve güvenilir temizlik hizmeti sağlanmaktadır. Koltuk yıkama konusunda vermekte olduğumuz hizmet kapsamında koltuklarınızın hızlı kuruması için yapılan özel vakumlama cihazları ile durulamanın %95 oranda suyu yok ettiğini ve geriye kalan nemin yaz aylarında en fazla 4 kış aylarında 6-8 saat arasında kuruma sağlanmaktadır. Bu sayede en çok kullanım alanlarımızdan olan koltuklarımızdan mahrum kalmadan temizliği sağlanmış olur.

Koltuk ve halı yıkama konusunda öncelikle sağlık konusunu baz alan firmamız, sizler için en iyiyi ve en güvenilir olanı sunmayı misyon edinmektedir. Sizlere sunduğu her hizmete imzasını atmaktan mutluluk duyar. İzmir koltuk yıkama ve İzmir halı yıkama konusunda arayışta olanlar doğru adreste olduklarından emin olabilirler.